Фалоімітатор подвійний SilexD Double Gusto Flesh (Model 1 size 8"&7"), двошаровий, силікон + Silex
| Водостійкість | Водостійка |
| Вхідна довжина | 175 мм |
| Діаметр: мінімальний | 37 мм |
| Діаметр: максимальний | 45 мм |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Подвійний шар | так |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Матеріал | Силікон/Silexpan |
| Вага | 0,507 кг |

Насолоджуйтесь якісним продуктом.
Гарантія 12 міс.
Максимально реалістичне подвійне проникнення! пропонуємо купити фалоімітатор подвійний silexd double gusto, двошаровий, з проробленою текстурою та просто фантастичний на дотик. Жорсткий пружний стрижень плюс м'який силікон дозволяють гнути та м'яти фалоімітатор по своєму бажанням, а інтенсивний ефект робить матеріал іще більш податливим. Відразу два розкішних пеніса, 17,5 та 19,5 см в довжину, готові задовольняти тебе по повної програмі! завдяки надійною присоску процес максимально комфортний.
Унікальний матеріал silexpan в поєднанні з супер м'яким силіконом створює дивно реалістичний ефект: фалоімітатор щільний всередині та ніжний зовні! при цьому йому можна надати будь-яку бажаний форму.
Фалоімітатор подвійний silexd double gusto — це:.
- Подвійна конструкція: більший фалоімітатор 19,5 см в довжину та 4,5 см в діаметрі, менший — 17,5 см в довжину та 3,7 см в діаметрі;
- Добре гнеться та залишається в обраному положенні;
- Двошарова структура: жорстка серцевина плюс реалістичний силікон зверху;
- Інтенсивний матеріал: при нагріванні стає більш податливим, а при охолодження — більш жорстким;
- Надійна присоска для кріплення на будь-який гладкою поверхні;
- Приємний реалістичний дизайн.
Як використовувати термореактивний властивості матеріалу? для нагрівання можна помістити фалоімітатор в мікрохвильовку максимум на 30 секунд або в киплячу воду максимум на 2 хвилини. Будьте обережні — можна обпектися! в холодильник можна поміщати на необмежена врем'я для надання жорсткості.
Матеріал silexpan запатентований виробником, тому у інших виробників ви не отримаєте такого тактильного задоволення від ігор з цим фаллоімітатором. Спробуйте подвійне проникнення, про якому можна тільки мріяти та ви вже не погодьтеся на менше!.
Рекомендовані товари
3314 грн3899 грн
Останні Оновлені Секс Шоп
1002 грн
1179 грн

















