Насадкаchisa Supermenubby
730 грн
| Колекція | SUPERME |
| Дизайн | 14.5 см |
| Діаметр | 4.8 см |
| Довжина | 14.5 |
| Розмір | упаковки : 27,8 * 11 * 6 см |
| Матеріал | TPE |
| Колір | Чорний |
| Вага | 98 |
| Країна походження | Китай |
Насадка виготовлена з термопластичної гуми, абсолютно безпечної для здоров'я. Виражена головка та ободок з шипів забезпечать максимально повну стимуляцію стінок піхви. Nubbysleeve збільшить довжину та обхват фалоса. Насадку можна використовувати як соло, так та надівши на вібратор або фалоімітатор. Спеціальне кільце утримує насадку за яєчка та запобігає зісковзування.
Рекомендовані товари
-15%
В наявності
620 грн730 грн
Останні Оновлені Секс Шоп
8890 грн
10459 грн
2124 грн
2499 грн







