У нас є все для кохання 🤍 Доставка від 1 дня

Сукнюсетка Anne De Ales Dernier Tango Black S/m

Бренд: Anne De Ales
Код: ST-20019460
наявність: немає в наявності
719 грн

So4658 сукнюсетка anne de ales dernier tango black s/m хочеш порадувати себе та свого партнера, внести деяку пікантність в повсякденне життя? тоді варто тобі варто купити сукнюсетку anne de ales dernier tango black s/m. Такий витончений сексуальний наряд в чарувати стилі, розкриє всю вашу жіночу красоту.

Сукнюсетка anne de ales dernier tango black s/m з колекції еротичного білизни та аксесуарів французької бренду anne de ales, одночасно просте та вишукане, але викликає. Це сексуальне фантазійне сукню з дуже цупкої еластичною сітки вигідно підкреслюють чуттєвий вигини вашого тіла. Vобразный виріз виділений мереживний каймою. Тонкі бретелі, зав'язані на шиї, спокусливо відкривають плечі та спину. Смуга з цупкої тканини, який проходить по всій довжині сукні, надає цього пустотливий образом трохи порядність але який в цьому зміст?

Просити звернути увагу, при всій еластичності тканини, сукню йде розмір в розмір т. Е. S та м відмінно, але, скажімо так, м вже буде туго .

Бренд: anne d'alés.

Колір: чорний.

Матеріал: 88% нейлон, 12% еластан.

Розмір: s / m.

Написати відгук
Якщо у вас є запитання, відповідаємо у месенджерах:

Рекомендовані товари

Останні Оновлені Секс Шоп

Просмотренные товары

#standwith
Ukraine