Вібромасажер Для Точки G Dream Toys Elite Josephine
- Усі посилки конфедеційні та гарно запаковані
- наявність: В наявності
- Вартість доставки: безкоштовно
- Планова відправка 30-03-2026 ще сьогодні
| Вхідна довжина | 20 см |
| Діаметр: максимальний | 3,7 см |
| Тип батареї | Перезарядка |
| Дизайн | коробка |
| Діаметр | 3,7 см |
| Довжина | 20 |
| Розмір | 9,00 х 26,00 х 5,00 |
| Матеріал | Силикон / АБС |
| Колір | Чорний |
| Вага | 210 |
| Країна походження | Китай |

Насолоджуйтесь якісним продуктом.
Гарантія 12 міс.
Колекція elite від dream toys - створена дарувати не тільки еротичне задоволення та екстаз, але та візуальне задоволення. Вібратор josephine elite від dream toys - це чорний вібратор з стильними золотими вставками, вигнутої формою та досить великий гнучкою головкою, виконаний з найніжнішого та оксамитового силікону. Потужний двигун пропонує 7 режимів вібрації та 3 швидкості. Вібратор josephine заряджається з допомогою прикладеного usbкабеля він виготовлений з харчового силікону та abs, водонепроникний та безпечний для тіла, не містить фталатів та латексу. завдяки водонепроникною захист (ipx7) це девайс буде радувати вас скрізь, де ви жадаєте гарячих хвиль порушення. Його також легко очистити водою з милом або дезинфікуючим засобом для чищення іграшок. Управління може бути виконано з допомогою 2 кнопок на підставі вібратора: верхня кнопка для включення / виключення вібратора, нижня кнопка для перемикання програм вібрації.
Рекомендовані товари
Останні Оновлені Секс Шоп
2948 грн
3469 грн
7989 грн
9399 грн
2689 грн
4240 грн
4989 грн

















