Вібромасажер Кролик Dream Toys Elite Amelie
- Усі посилки конфедеційні та гарно запаковані
- наявність: В наявності
- Вартість доставки: безкоштовно
- Планова відправка 31-03-2026 вже у Вівторок
| Вхідна довжина | 20 см |
| Діаметр: максимальний | 3,7 см |
| Тип батареї | Перезарядка |
| Дизайн | коробка |
| Діаметр | 3,7 см |
| Довжина | 20 |
| Розмір | 9,00 х 26,00 х 5,00 |
| Матеріал | Силикон / АБС |
| Колір | Чорний |
| Вага | 230 |
| Країна походження | Китай |

Насолоджуйтесь якісним продуктом.
Гарантія 12 міс.
Колекція elite від dream toys - створена дарувати не тільки еротичне задоволення та екстаз, але та візуальне задоволення. вібратор amélie elite від dream toys - це подвійний вібратор чорного кольори з стильними золотими вставками та досить великий гнучкою головкою. Два потужних мотора працюють одночасно та забезпечують 7 сильних та глибоких вібрацій в трьох швидкостях. Гнучкий та податливий вібраторкролик підлаштуватися під все ваші інтимні зони, доставляючи незабутні задоволення. Також вібратор може залишатися в зігнутому положенні. Завдяки водонепроникною захист (ipx7) це девайс буде радувати вас скрізь, де ви жадаєте гарячих хвиль порушення. Його також легко очистити водою з милом або дезинфікуючим засобом для чищення іграшок. Вібратор amélie заряджається з допомогою прикладеного usbкабеля він виготовлений з харчового силікону та abs, водонепроникний та безпечний для тіла, не містить фталатів та латексу. управління може бути виконано з допомогою 2 кнопок на підставі вібратора: верхня кнопка для включення / виключення вібратора, нижня кнопка для перемикання програм вібрації особливості: гнучкий та пружний кролик, утримуючий зігнуту позицію. 2 потужних мотора 7 сильних моделей вібрації та 3 швидкості перезаряджається usbкабель в комплекті виготовлений з м'якого харчового силікону та абспластика водонепроникний ipx7 розміри: загальна довжина 20 см, вставна довжина 10 см, діаметр верху 3,6 см, діаметр кролика 2,4 см.
Рекомендовані товари
2502 грн3099 грн
Останні Оновлені Секс Шоп
7989 грн
9399 грн
2285 грн
2689 грн
4240 грн
4989 грн


















