Вібромасажер - Кролик Dream Toys Prestige Alexia
| Вхідна довжина | 20 см |
| Діаметр: максимальний | 3,7 см |
| Тип батареї | Перезарядка |
| Дизайн | коробка |
| Діаметр | 3,7 см |
| Довжина | 20 |
| Розмір | 9,00 х 25,50 х 5,00 |
| Матеріал | Силикон / АБС |
| Колір | Чорний |
| Вага | 250 |
| Країна походження | Китай |

Насолоджуйтесь якісним продуктом.
Гарантія 12 міс.
Колекція prestige від dream toys - створена дарувати не тільки еротичне задоволення та екстаз, але та візуальне задоволення. Чорні силіконові іграшки, обладнані стильними кнопками в формі дорогоцінних каміння та підходящої упаковці з золотим принтом та мармуром. alexia - це чорний вібратор кролик з стильною кнопкою в формі дорогоцінного каменю , гнучкою головкою та потужним стимулятором клітора. 2 мотора пропонують 7 режимів вібрації та 3 режиму швидкості. Вібратор alexia заряджається з допомогою прикладеного магнітного usbкабеля він виготовлений з м'якого та ніжного силікону та повністю безпечний для тіла. Не містить фталатів та латексу. Управляється вібратор з допомогою однієї кнопки в одне дотик на підставі вібратора, яка при активації загоряється синім світлодіодом. Завдяки водонепроникною захист (ipx7) це девайс буде радувати вас скрізь, де ви жадаєте гарячих хвиль порушення. Його також легко очистити водою з милом або дезинфікуючим засобом для чищення іграшок. особливості: 2 потужних мотора 7 моделей вібрації та 3 режиму швидкості зручна кнопка управління одним дотиком з синій світлодіодної підсвічуванням перезаряджається магнітний usbкабель в комплекті виготовлений з м'якого міцного силікону та абспластика водонепроникний ipx7.
Рекомендовані товари
Останні Оновлені Секс Шоп
2948 грн
3469 грн
7989 грн
9399 грн
2689 грн
4240 грн
4989 грн
Просмотренные товары
849 грн999 грн
764 грн899 грн

























